WYŁĄCZNIE NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wieloletnia obecność na rynku umożliwiła nam nawiązanie współpracy z czołowymi markami luksusowymi z całego świata. Oferujemy wyłącznie oryginalne produkty z gwarancją oraz należnymi certyfikatami.

Diamenty w naszych wyrobach pochodzą z wyselekcjonowanych źródeł i poświadczone są certyfikatami przyznanymi przez najlepsze firmy certyfikujące: IGI (International Gemological Institute), GIA (Gemological Institute of America) HRD (HRD Anterwp). Kamień spełniający warunki określone przez te instytucje jest niepodważalną gwarancją wartości.

Logo IGI - International Gemological Institute        Logo GIA - Gemological Institute of AmericaLogo HRD - Hoge Raad voor Diamant - Antwerp World Diamond Centre

Jako jedni z pierwszych Polsce współpracowaliśmy z markami takimi jak Omega, Chopard lub IWC. Dzisiaj oferujemy zegarki pochodzące z najsłynniejszych manufaktur całego świata. Specjalizujemy się w zegarkach szwajcarskich, a nasza oferta składa się z klasyków gatunku oraz współczesnych kolekcji. Regularnie posiadamy edycje limitowane wydawane okazjonalnie przez najbardziej uznane marki. Jako nieliczni w Polsce oferujemy m.in. zegarki HUBLOT.

Każdy zakup dokonany w naszym sklepie objęty jest gwarancją oryginalności towaru. Oferujemy własne wyroby jubilerskie lub kolekcje pochodzące bezpośrednio od producentów. Jesteśmy w stałej współpracy z ponad 15 markami z całego świata. Nawet jeżeli aktualnie nie posiadamy oferty danego producenta, to możemy bezpośrednio zamówić wybrany model.