Marki

Marki

Historia Chopard rozpoczyna się w 1860 roku w Szwajcarii. Marka ta przeżyła spektakularny rozwój w latach 60tych ubiegłego wieku, który na przestrzeni lat zagwarantował jej bardzo wysoką pozycję wśród producentów zegarków i wyrobów jubilerskich najwyższej klasy.

To, co sprawia, że zegarki Czapek Geneve są unikatowe już od roku 1845 po dzisiejsze czasy, to wyraziste spojrzenie na technologie i smak. Marka przyjęła i dostosowała do miłośników zegarków z dwudziestego pierwszego wieku aranżację estetyki przodków, jakby François Czapek wciąż żył i tworzył współczesne arcydzieła.

Bell & Ross zawsze pasjonował się historią i wartościami militarnymi. Aby pójść jeszcze dalej w dążeniu do doskonałości, firma Bell & Ross uczyniła lotnictwo, zwłaszcza instrumenty lotnicze, głównym źródłem inspiracji. Wiele z jego obecnych kolekcji składa hołd chronometrażerom, których wojsko używało w historii na lądzie, morzu lub w powietrzu, w tym zegarki kieszonkowe z I wojny światowej, przyrządy lotnicze z II wojny światowej ze specjalnymi funkcjami i tablice przyrządów z lat 60. XX wieku.

Montblanc jest jednym z wiodących marek luksusowych. Od 1906 roku oferuje szeroką gamę luksusowych artykułów takich jak akcesoria piśmiennicze, zegarki Montblanc, wyroby jubilerskie, wyroby ze skóry, perfumy Montblanc i okulary. Produkty marki cieszą się wielkim powodzeniem wśród gwiazd takich jak: Josh Lucas, Edward Norton, Bard Pitt czy Nicholas Hoult.

Współczesny design, czysta forma i najwyższa jakość przejawiające się w zegarkach i biżuterii cieszących się satysfakcją klientów od 1873 roku. Każdy naszyjnik czy bransoletka Niessing to cenny oryginał, wykonany przez markę.

Od ponad 100 lat zegarki Oris produkowane są przez silną szwajcarską markę. Produkty te są czysto mechaniczne i odznaczają się charakterystycznym wzornictwem, a także czerwonym wirnikiem, symbolem Oris Mechanicals. Zegarki Oris są również popularne wśród sław z Formuły 1, takich jak na przykład Nico Rosberg oraz wśród gwiazd nurkowania, czy jazzu.

To nie tylko marka, ale i rodzinna firma prowadzącą salon jubilerski Pluciński, w którym to oferuje luksusowe zegarki, akcesoria, biżuterię ze złota, platyny z brylantami i innymi kamieniami szlachetnymi. Warto wiedzieć, iż w 1982 roku Senior rodu Romuald Pluciński, Mistrz Złotnictwa, wykonał pierścień papieski dla Jana Pawła II.

Rota e Rota została założona w 1968 roku w Valenza, stolicy złota i biżuterii we Włoszech. Do 1975 roku marka prężnie sprzedawała swoje kolekcje klientom i stała się wzorem dla tego sektora. Wielokrotny uczestnik JEWELY FEST w Singapurze – prestiżowej wystawy najlepszych producentów biżuterii z całego świata.

SEIKO to jeden z najstarszych i najbardziej znanych japońskich producentów zegarków. Firma powstała w 1881 roku już od 1913 roku trudni się produkcją zegarków (od 1924 r. pod własną marką). To japońskie przedsiębiorstwo słynie z wprowadzenia wielu rewolucyjnych rozwiązań w świecie zegarków. To właśnie SEIKO w 1973 roku opracowało pierwszy na świecie zegarek z mechanizmem kwarcowym (model Astron), 2 lata później wprowadziło pierwszy tytanowy zegarek nurkowy o wodoszczelności 60 atmosfer, a w ostatnich latach najnowszy model Astron z odbiornikiem GPS oraz panelem solarnym.

W 2017 roku zbudowaliśmy zespół wysoko wykwalifikowanych rzemieślników, projektantów, inżynierów i znawców materiałów, aby urzeczywistnić naszą wizję. XOR zrodził się z pasji, w której nienaganne rzemiosło, piękny design, innowacyjna inżynieria i potrzeba prawdziwej ochrony stworzyła urządzenia komunikacyjne dla wyjątkowego i wymagającego użytkownika. Dzięki unikalnej ergonomicznej konstrukcji i odrębnym funkcjom nasze telefony wywierają wpływ, przykuwają uwagę i gwarantują prywatność. Inteligentny design klasyczny styl oraz bezpieczeństwo to sedno naszej filozofii projektowania.