O nas

O nas

Nowy początek starej historii

Jubiler Pluciński to rodzinna firma z ponad 60-letnią tradycją jubilerstwa i złotnictwa przekazywaną z ojca na syna. Jesteśmy pasjonatami branży, którzy stawiają na najwyższą jakość produktu ale też obsługi. U nas nie musisz się śpieszyć, gdyż piękne chwile warte są tego aby czasem przy nich przystanąć i nacieszyć się nimi dowoli. Od zawsze stawialiśmy na rodzinną atmosferę ale i pełen profesjonalizm i dlatego też z dumą możemy dostarczać naszym klientom najpiękniejszą biżuterię, zegarki oraz stylowe dodatki.

W ofercie naszego salonu jubilerskiego każdy znajdzie to, czego szuka. Współpracujemy z renomowanymi markami oferującymi produkty najwyższej jakości. Posiadamy także własną pracownię, w której spod rąk doświadczonych specjalistów i złotników, wychodzą przepiękne pierścionki, kolczyki i zawieszki. Jesteśmy po to aby spełniać Państwa życzenia.

Ponad 60 lat tradycji jubilerskiej i złotniczej

Jubiler Pluciński to firma rodzinna z ponad 60 letnią tradycją przekazywaną kolejnym pokoleniom. Trzy filary, na których opiera się działalność firmy to Złotnictwo, Jubilerstwo oraz Zegarki Szwajcarskie.

Dążymy do tego żebyś czuł się wyjątkowo

Doskonalimy nasze umiejętności od ponad 60 lat. Nie boimy się wyzwań i trudnych przypadków.

Zapewniamy naszym Klientom usługę kompletną. Począwszy od własnoręcznej selekcji marek, kolekcji oraz produktów, które oferujemy.

Poprzez fachowe doradztwo, dobór produktu do potrzeb Klienta, personalizację wyrobu lub wytworzenie go na specjalne zamówienie. Możliwości finansowania ratalnego oraz zwrotów TAX FREE.

Kończąc na pełnym serwisie pozakupowym, obejmującym zarówno oferowane przez nas Zegarki Szwajcarskie jak i biżuterię. Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem Zegarmistrzowskim oferowanych przez nas marek. Posiadamy również Własną Pracownię Jubilerską, w której powstają unikalne wyroby sygnowane marką Pluciński.

Naszą działalność opieramy o małe dzieła sztuki, w których inni widzą jedynie produkty. Pasją do unikalnych wyrobów pragniemy zarażać również naszych Klientów.

Dbałość o każdy detal

Współpracujemy z markami, które są synonimem luksusu, prestiżu i perfekcji wykonania produktu. Oferujemy biżuterię z platyny i złota, z brylantami i innymi szlachetnymi kamieniami z własnego atelier i według autorskich wzorów. Jesteśmy oficjalnym partnerem marek, które od lat uznawane są za najwyższą klasę w swojej kategorii. To nie tylko produkty, lecz przede wszystkim dzieła sztuki.

Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów i złotników z kwalifikacjami. Nasze pracownie wyposażone są we wszystkie niezbędne narzędzia pozwalające na serwisowanie oferowanych produktów.

Indywidualne podejście

Dbamy, aby w naszym salonie panowała najlepsza atmosfera dla podejmowania decyzji o zakupie. Cenimy sobie indywidualne podejście do każdego klienta.

Od wielu lat organizujemy bankiety pokazowe z najnowszymi produktami naszych najlepszych marek. Gośćmi bywają czołowi biznesmeni oraz przedstawiciele poznańskich środowisk kulturalnych.

Wyłącznie Najwyższa Półka

Wieloletnia obecność na rynku umożliwiła nam nawiązanie współpracy z czołowymi markami luksusowymi z całego świata. Oferujemy wyłącznie oryginalne produkty z gwarancją oraz należnymi certyfikatami.

Niepodważalna Gwarancja Jakości

Diamenty w naszych wyrobach pochodzą z wyselekcjonowanych źródeł i poświadczone są certyfikatami przyznanymi przez najlepsze firmy certyfikujące:

IGI (International Gemological Institute), GIA (Gemological Institute of America) oraz HRD (HRD Anterwp).

Kamień spełniający warunki określone przez te instytucje jest niepodważalną gwarancją wartości.

Tradycja i Doświadczenie

Jako jedni z pierwszych Polsce współpracowaliśmy z markami takimi jak Omega, Chopard czy IWC.

Dzisiaj oferujemy zegarki pochodzące z najsłynniejszych manufaktur całego świata. Specjalizujemy się w zegarkach szwajcarskich, a naszą ofertę składają się zarówno zegarki będące klasyką gatunku, jak i współczesne awangardowe kolekcje. Prezentujemy w ofercie Edycje Limitowane wydawane okazjonalnie przez najbardziej uznane marki.

Jako nieliczni w Polsce oferujemy m.in. zegarki Bell & Ross oraz jesteśmy jedynym przedstawicielem marki Czapek w Polsce.

Gwarancja Oryginalności

Każdy zakup dokonany w naszym sklepie objęty jest gwarancją oryginalności towaru. Oferujemy własne wyroby jubilerskie lub kolekcje pochodzące bezpośrednio od producentów. Jesteśmy w stałej współpracy z ponad 15 markami z całego świata.

Jeżeli na stronie nie znalazłeś poszukiwanego modelu z oferty naszych producentów, daj nam znać.

Zamówimy wybrany model bezpośrednio dla Ciebie.

Zawsze do dyspozycji

Serdecznie zapraszamy do kontaktu bezpośredniego.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji także w przypadku, gdy wybranego produktu nie ma aktualnie w ofercie.

Rodzina Plucińskich

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop