Montblanc Pióro Wieczne StarWalker Black Mystery

Montblanc Pióro Wieczne StarWalker Black Mystery

MB-104223
Nowość

2 520,00 zł

- +

 
Opis

Innowacyjne wieczne pióro Montblanc z serii StarWalker Black Mystery. Wzór widoczny na korpusie został wygrawerowany laserowo. Pod kopułą na główce swobodnie unosi się biała gwiazda, która symbolizuje śnieżną pokrywę szczytu Mont Blanc.

Wieczne pióro Montblanc z serii StarWalker Black Mystery to pióro przyszłości

Kolekcja StarWalker nawiązuje do podróży w kosmos, będących symbolem postępu ludzkości. Spojrzenie w gwiazdy to jednak nie tylko myśl o podróżach astronautów, lecz także o własnych marzeniach. Kryje się w nich tajemnica, którą odkryje dopiero przyszłość. Wieczne pióro Montblanc z serii StarWalker Black Mystery to futurystyczne narzędzie do pisania na miarę XXI wieku, dzięki któremu w nową epokę wejdziemy pewnym krokiem.

W jaki sposób należy przechowywać wieczne pióro?

Przybory do pisania należy trzymać w specjalnym etui lub futerale. Bardzo ważne jest, by stalówka pióra była skierowana w dół jedynie podczas tworzenia tekstów. Tylko w ten sposób unikniemy niechcianych wycieków atramentu.

 
Darmowa dostawa

Gwarantujemy bezpieczną i darmową dostawę za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkty wysyłane są już kolejnego dnia od zakupu.

Możesz również odebrać zakupy osobiście w naszym salonie w Poznaniu przy Placu Wolności 5.

Wyboru metody dostawy dokonasz na pod koniec procesu składania zamówienia.

» więcej informacji

 
Reklamacje i zwrot

Gwarancja


Na wszystkie zakupione produkty przysługują oryginalne gwarancje producenta. W ofercie posiadamy wyłącznie markowe produkty, które słynną z wieloletniej tradycji solidnego wykonania i wzorowej obsługi klienta.  
» więcej informacji

Zwroty


Możesz zwrócić każdy zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Podaj nam powód dla którego dokonujesz zwrotu, a doradzimy coś dopasowane do preferencji.
» więcej informacji