Montblanc Długopis Montblanc LeGrand Meisterstuck pozłacany żółtym złotem

Montblanc Długopis Montblanc LeGrand Meisterstuck pozłacany żółtym złotem

MB-10456
Nowość

1 800,00 zł

- +

 
Opis

Z nieskrywaną radością prezentujemy wysublimowany pozłacany długopis Montblanc z kolekcji LeGrand Meisterstück, który zadziwia swoją prostotą i wdziękiem. Dostępny w najbardziej klasycznej wersji kolorystycznej, jaką jest połączenie czerni i żółtego złota.

Pozłacany długopis Montblanc z kolekcji LeGrand Meisterstück

Ten długopis o wyjątkowej urodzie sygnowany jest przez markę, która w branży obecna jest już od ponad stu lat. Firma Montblanc nie bez powodu na swoje logo wybrała właśnie najwyższy szczyt w Alpach. Podczas produkcji przyborów do pisania wspina się bowiem na sam szczyt jakości i estetyki. Pozłacany długopis Montblanc z kolekcji LeGrand Meisterstück to czysta perfekcja w kategorii długopisów.

Dlaczego długopis ma znaczenie?

Z całą odpowiedzialnością można stwierdzić, że długopisy nam spowszedniały. Można je dziś kupić za kilka złotych niemal w każdym sklepie czy kiosku. Jednak każdy, kto kiedykolwiek trzymał w dłoni długopis luksusowy, już nigdy nie zamieni go na model o wątpliwej jakości, na którym nie można polegać.

 
Darmowa dostawa

Gwarantujemy bezpieczną i darmową dostawę za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkty wysyłane są już kolejnego dnia od zakupu.

Możesz również odebrać zakupy osobiście w naszym salonie w Poznaniu przy Placu Wolności 5.

Wyboru metody dostawy dokonasz na pod koniec procesu składania zamówienia.

» więcej informacji

 
Reklamacje i zwrot

Gwarancja


Na wszystkie zakupione produkty przysługują oryginalne gwarancje producenta. W ofercie posiadamy wyłącznie markowe produkty, które słynną z wieloletniej tradycji solidnego wykonania i wzorowej obsługi klienta.  
» więcej informacji

Zwroty


Możesz zwrócić każdy zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Podaj nam powód dla którego dokonujesz zwrotu, a doradzimy coś dopasowane do preferencji.
» więcej informacji