Montblanc Wkład do długopisu Mystery Black 2 sztuki

Montblanc Wkład do długopisu Mystery Black 2 sztuki

MB-105154
Nowość

80,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie
 
Opis

Jedno opakowanie zawiera dwa czarne wkłady do długopisów Montblanc. Można używać ich ze wszystkimi modelami producenta, oprócz długopisu Meisterstück Mozart.

Czarne wkłady do długopisów Montblanc

Światowej sławy marka Montblanc o swoich oddanych klientów dba kompleksowo i długofalowo. Nie zostawia ich na pastwę losu, gdy tylko dokonają zakupu długopisu. Zamiast tego służy im radami związanymi z jego użytkowaniem i konserwacją. Nawet najdoskonalszy i najbardziej luksusowy długopis kiedyś się natomiast wypisze. Nie ma jednak powodów do obaw, bo wystarczy wtedy sięgnąć po czarne wkłady do długopisów Montblanc.

Przezorny zawsze ubezpieczony

Już na etapie zakupu wymarzonego długopisu Montblanc powinniśmy przezornie zamówić również komplet wkładów na wymianę. Co prawda tak ekskluzywne przybory do pisania mają stosunkowo długą żywotność, jednak im więcej piszemy, tym częściej będziemy musieli wymieniać wkłady na nowe. Najważniejsze, by w każdej chwili móc z nich skorzystać, sam proces wymiany jest natomiast wyjątkowo prosty.

Nr produktu: MB-105154

Pakowany po 2 szt.

Kolor:Mystery Black
Rozmiar stalówki:F - cienka
System napełniania:Wkłady
 
Darmowa dostawa

Gwarantujemy bezpieczną i darmową dostawę za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkty wysyłane są już kolejnego dnia od zakupu.

Możesz również odebrać zakupy osobiście w naszym salonie w Poznaniu przy Placu Wolności 5.

Wyboru metody dostawy dokonasz na pod koniec procesu składania zamówienia.

» więcej informacji

 
Reklamacje i zwrot

Gwarancja


Na wszystkie zakupione produkty przysługują oryginalne gwarancje producenta. W ofercie posiadamy wyłącznie markowe produkty, które słynną z wieloletniej tradycji solidnego wykonania i wzorowej obsługi klienta.  
» więcej informacji

Zwroty


Możesz zwrócić każdy zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Podaj nam powód dla którego dokonujesz zwrotu, a doradzimy coś dopasowane do preferencji.
» więcej informacji