Montblanc Wkład do długopisu Pacific Blue 2 sztuki

Montblanc Wkład do długopisu Pacific Blue 2 sztuki

MB-105155
Nowość

80,00 zł

- +

 
Opis

Oryginalne niebieskie wkłady do długopisów Montblanc. Podana cena dotyczy jednego opakowania, w którym są dwie sztuki. Wkłady pasują do każdego długopisu marki Montblanc, z wyjątkiem modelu Meisterstück Mozart.

Niebieskie wkłady do długopisów Montblanc

Firma Montblanc bardzo dba o swoich klientów i chce, by produktami marki cieszyli się najdłużej. Właśnie dlatego obok najróżniejszych modeli długopisów, w swojej ofercie posiada również dodatkowe wkłady. Przyborów do pisania z tak wysokiej półki nie wolno się wszak pozbywać, gdy tylko skończy się pierwszy z nich!

Wykład do długopisu zawsze w pogotowiu

Niebieskie wkłady do długopisów Montblanc warto zawsze mieć w zapasie. Najlepiej zamówić kilka opakowań w chwili zakupu samego długopisu. Nigdy nie wiemy, w którym momencie będziemy musieli sięgnąć po nowy wkład, ale powinniśmy być przygotowani na tę ewentualność. Schowajmy zatem przynajmniej po jednym opakowaniu do szuflady biurka w domu oraz w pracy. Dzięki temu unikniemy zawodu i potrzeby skorzystania z długopisu zastępczego w czasie oczekiwania na przesyłkę.

Nr produktu: MB-105155

Pakowany po 2 szt.

Kolor:Mystery Black
Rozmiar stalówki:F - cienka
System napełniania:Wkłady
 
Darmowa dostawa

Gwarantujemy bezpieczną i darmową dostawę za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkty wysyłane są już kolejnego dnia od zakupu.

Możesz również odebrać zakupy osobiście w naszym salonie w Poznaniu przy Placu Wolności 5.

Wyboru metody dostawy dokonasz na pod koniec procesu składania zamówienia.

» więcej informacji

 
Reklamacje i zwrot

Gwarancja


Na wszystkie zakupione produkty przysługują oryginalne gwarancje producenta. W ofercie posiadamy wyłącznie markowe produkty, które słynną z wieloletniej tradycji solidnego wykonania i wzorowej obsługi klienta.  
» więcej informacji

Zwroty


Możesz zwrócić każdy zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Podaj nam powód dla którego dokonujesz zwrotu, a doradzimy coś dopasowane do preferencji.
» więcej informacji