Montblanc Pióro wieczne Meisterstück

Montblanc Pióro wieczne Meisterstück

MB-106513
Nowość

2 270,00 zł

- +

 
Opis

Klasyczne pozłacane pióro wieczne z kolekcji Meisterstück marki Montblanc.

Najlepszy pomysł na prezent!


Kod produktu: MB-106513

Kolekcja Meisterstück - ucieleśnienie kultury pisania

Kiedy pierwszy Meisterstück został wyprodukowany ponad 90 lat temu, pozostawił niezatarte piętno na kulturze pisania. Przedstawiony światu jako "Simplo Filler Pen Co.", z wbudowanym kałamarzem i ręcznie wykonaną złotą stalówką zrewolucjonizował produkcję piór wiecznych. Ten wyjątkowy kunszt mistrzów Montblanc stworzył ikonę, która przez kolejne dziesięciolecia była synonimem wyjątkowych pisarskich doznań. Pisanie piórem z kolekcji Montblanc Meisterstück jest symbolem bogatej tradycji i oddaje ducha Montblanc, jednocześnie nadal kształtując przyszłość kultury pisania.

Istotą każdego wiecznego pióra jest jego stalówka. Ten element w kształcie serca wykonany z 18-karatowego złota jest tym, co nadaje Meisterstück prawdziwej duszy i przekształca proste narzędzie w znakomicie skonstruowany instrument. W Montblanc każda stalówka Meisterstück jest skrupulatnie ręcznie profilowana w procesie obejmującym ponad 30 kroków i zwieńczona pojedynczym grawerem "4810", oznaczającym wysokość masywu Mont Blanc. W połączeniu z elegancko uformowanym korpusem i systemem podawania atramentu wszystkie elementy są precyzyjnie dostrojone, aby uzyskać najwyższą harmonię i niezrównaną gładkość.

Typ:Pióro wieczne
Korpus:Laka
Kolor:Czarny
Wykończenie:Pozłacane
Stalówka:Platyna i żółte złoto 18K
System napełniania:Tłokowy lub wkłady
 
Darmowa dostawa

Gwarantujemy bezpieczną i darmową dostawę za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkty wysyłane są już kolejnego dnia od zakupu.

Możesz również odebrać zakupy osobiście w naszym salonie w Poznaniu przy Placu Wolności 5.

Wyboru metody dostawy dokonasz na pod koniec procesu składania zamówienia.

» więcej informacji

 
Reklamacje i zwrot

Gwarancja


Na wszystkie zakupione produkty przysługują oryginalne gwarancje producenta. W ofercie posiadamy wyłącznie markowe produkty, które słynną z wieloletniej tradycji solidnego wykonania i wzorowej obsługi klienta.  
» więcej informacji

Zwroty


Możesz zwrócić każdy zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Podaj nam powód dla którego dokonujesz zwrotu, a doradzimy coś dopasowane do preferencji.
» więcej informacji