Montblanc Pióro Wieczne Montblanc Great Characters James Dean Special Edition MB-117889

Montblanc Pióro Wieczne Montblanc Great Characters James Dean Special Edition MB-117889

MB-117889
Nowość

4 000,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie
 
Opis

Prezentujemy wieczne pióro Montblanc z edycji specjalnej great characters James Dean. Seria, której reprezentantem jest ten egzemplarz, poświęcona jest znanym postaciom z szeroko pojętego show biznesu, w tym ze świata sztuki filmowej czy polityki. Pióro posiada artystycznie zdobioną stalówkę oraz główkę skuwki. W naszej ofercie dostępny jest również długopis z tej samej linii.

James Dean to człowiek-legenda

Hollywoodzki aktor, który posłużył za inspirację do zaprojektowania tego pióra, w swojej filmografii ma tytuły wybitne, jak legendarne dzieło Buntownik bez powodu. Choć dawno temu odszedł już do lepszego świata, pamięć o nim pozostanie wieczna, a jednym z pomysłów na jej uhonorowanie jest właśnie wieczne pióro Montblanc z edycji specjalnej great characters James Dean.

Stylowe i solidne wieczne pióro Montblanc z edycji specjalnej great characters James Dean

Marka Montblanc to najwyższa półka przyborów do pisania. Produkowane przez nią wieczne pióra oraz długopisy mają oddane grono fanów na całym świecie. Wystarczy wziąć je do ręki, by poczuć różnicę.

 
Darmowa dostawa

Gwarantujemy bezpieczną i darmową dostawę za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkty wysyłane są już kolejnego dnia od zakupu.

Możesz również odebrać zakupy osobiście w naszym salonie w Poznaniu przy Placu Wolności 5.

Wyboru metody dostawy dokonasz na pod koniec procesu składania zamówienia.

» więcej informacji

 
Reklamacje i zwrot

Gwarancja


Na wszystkie zakupione produkty przysługują oryginalne gwarancje producenta. W ofercie posiadamy wyłącznie markowe produkty, które słynną z wieloletniej tradycji solidnego wykonania i wzorowej obsługi klienta.  
» więcej informacji

Zwroty


Możesz zwrócić każdy zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Podaj nam powód dla którego dokonujesz zwrotu, a doradzimy coś dopasowane do preferencji.
» więcej informacji