Montblanc Długopis Montblanc James Dean Edycja Specjalna

Montblanc Długopis Montblanc James Dean Edycja Specjalna

MB-117891
Nowość

3 100,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie
 
Opis

Elegancki długopis Montblanc z edycji specjalnej James Dean w czerwonym kolorze, ze srebrnymi elementami. Na skuwce charakterystyczny grawer oraz wygodny i solidny klips.

Znakomity aktor, ikona popkultury

Postaci Jamesa Deana, która stała się inspiracją do stworzenia tego długopisu, chyba nie trzeba przedstawiać. Wspomnimy tylko, że ten amerykański aktor, który największe triumfy święcił w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku, zagrał w jednym z najbardziej popularnych filmów w historii kinematografii – Na wschód od Edenu. Długopis Montblanc z edycji specjalnej James Dean to wspomnienie o wyjątkowej osobistości.

Długopis Montblanc z edycji specjalnej James Dean nie tylko dla fanów kina

Chociaż James Dean odszedł z tego świata już wiele lat temu, pamięć o nim pielęgnowana jest po dziś dzień. Nawet młodsze pokolenia, które nie pamiętają jego ról filmowych, od razu kojarzą jego nazwisko, często pojawia się ono bowiem we współczesnych utworach muzycznych. Długopis, inspirowany tak wybitną postacią, jest zatem prawdziwą gratką dla przedstawicieli wszystkich grup wiekowych.

 
Darmowa dostawa

Gwarantujemy bezpieczną i darmową dostawę za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkty wysyłane są już kolejnego dnia od zakupu.

Możesz również odebrać zakupy osobiście w naszym salonie w Poznaniu przy Placu Wolności 5.

Wyboru metody dostawy dokonasz na pod koniec procesu składania zamówienia.

» więcej informacji

 
Reklamacje i zwrot

Gwarancja


Na wszystkie zakupione produkty przysługują oryginalne gwarancje producenta. W ofercie posiadamy wyłącznie markowe produkty, które słynną z wieloletniej tradycji solidnego wykonania i wzorowej obsługi klienta.  
» więcej informacji

Zwroty


Możesz zwrócić każdy zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Podaj nam powód dla którego dokonujesz zwrotu, a doradzimy coś dopasowane do preferencji.
» więcej informacji