Montblanc Pióro wieczne Montblanc Meisterstück Geometry Solitaire LeGrand MB-118096

Montblanc Pióro wieczne Montblanc Meisterstück Geometry Solitaire LeGrand MB-118096

MB-118096
Nowość

6 300,00 zł

- +

 
Opis

Misternie wykonane, ręcznie składane wieczne pióro Montblanc Meisterstück geometry solitaire LeGrand to najlepsza ozdoba na biurku osoby, która kocha swoją pracę i zaraża innych życiową pasją. Całość pokryta jest wzorem, przypominającym pręgi. Na stalówce wygrawerowano złote figury geometryczne, będące symbolem serii. Główka opatrzona została ośnieżonym alpejskim szczytem, stanowiącym logo marki Montblanc.

Wieczne pióro Montblanc Meisterstück geometry solitaire LeGrand do zadań specjalnych

Ekskluzywne przybory do pisania są prawdziwym skarbem w rękach osób, które czerpią dumę z ich posiadania. Wieczne pióro Montblanc Meisterstück geometry solitaire LeGrand doskonale sprawdzi się podczas tak zwanych spotkań na szczycie.

Jak sprawić, by wieczne pióro rzeczywiście było wieczne?

Luksusowe pióro zasługuje na specjalne traktowanie. W celu zachowania jego nieskazitelnego stanu należy je czyścić kilka razy do roku przy użyciu letniej wody, bez dodatku produktów chemicznych. Powinno być przechowywane stalówką do góry.

 
Darmowa dostawa

Gwarantujemy bezpieczną i darmową dostawę za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkty wysyłane są już kolejnego dnia od zakupu.

Możesz również odebrać zakupy osobiście w naszym salonie w Poznaniu przy Placu Wolności 5.

Wyboru metody dostawy dokonasz na pod koniec procesu składania zamówienia.

» więcej informacji

 
Reklamacje i zwrot

Gwarancja


Na wszystkie zakupione produkty przysługują oryginalne gwarancje producenta. W ofercie posiadamy wyłącznie markowe produkty, które słynną z wieloletniej tradycji solidnego wykonania i wzorowej obsługi klienta.  
» więcej informacji

Zwroty


Możesz zwrócić każdy zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Podaj nam powód dla którego dokonujesz zwrotu, a doradzimy coś dopasowane do preferencji.
» więcej informacji