Montblanc Pióro Montblanc, Kolekcja Heritage Rouge et Noir Spider Metamorphosis Edycja specjalno kolor koralowy

Montblanc Pióro Montblanc, Kolekcja Heritage Rouge et Noir Spider Metamorphosis Edycja specjalno kolor koralowy

MB-118201
Nowość

3 820,00 zł

- +

 
Opis

Niesamowicie piękne koralowe pióro Montblanc z kolekcji heritage rouge et noir spider metamorphosis przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi ekskluzywnych akcesoriów biurowych. Prezentowany model okraszony jest ciekawą i rzadko spotykaną barwą koralową. Na stalówce wygrawerowano fascynujący wzór pająka. Podobny grawer obecny jest również na klipsie skuwki.

Koralowe pióro Montblanc z kolekcji heritage rouge et noir spider metamorphosis

Wieczne pióro to zupełnie inny wymiar ręcznego pisma. Każdy model dopasowuje się do indywidualnego charakteru jego właściciela. Staje się przedłużeniem jego dłoni, narzędziem do utrwalania myśli na papierze. Koralowe pióro Montblanc z kolekcji heritage rouge et noir spider metamorphosis to przedmiot, który może zostać najlepszym przyjacielem osoby, która ceni teksty napisane odręcznie.

Jak często czyścić wieczne pióro?

W przypadku korzystania z atramentu permanentnego, pióro należy czyścić co 10-15 dni. W przeciwnym razie zabiegi konserwacyjne wykonuje się średnio co trzy miesiące.

Kod produktu: MB-118201

 
Darmowa dostawa

Gwarantujemy bezpieczną i darmową dostawę za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkty wysyłane są już kolejnego dnia od zakupu.

Możesz również odebrać zakupy osobiście w naszym salonie w Poznaniu przy Placu Wolności 5.

Wyboru metody dostawy dokonasz na pod koniec procesu składania zamówienia.

» więcej informacji

 
Reklamacje i zwrot

Gwarancja


Na wszystkie zakupione produkty przysługują oryginalne gwarancje producenta. W ofercie posiadamy wyłącznie markowe produkty, które słynną z wieloletniej tradycji solidnego wykonania i wzorowej obsługi klienta.  
» więcej informacji

Zwroty


Możesz zwrócić każdy zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Podaj nam powód dla którego dokonujesz zwrotu, a doradzimy coś dopasowane do preferencji.
» więcej informacji