Montblanc Pióro Wieczne Montblanc Meisterstück Le Petit Prince Doué Classique MB-119668

Montblanc Pióro Wieczne Montblanc Meisterstück Le Petit Prince Doué Classique MB-119668

MB-119668
Nowość

4 250,00 zł

- +

 
Opis

Wyjątkowo urokliwe wieczne pióro Montblanc z serii Meisterstück z linii inspirowanej międzyplanetarnymi przygodami Małego Księcia. Na stalówce widoczne są misterne żłobienia z motywami z powieści francuskiego pisarza.

Wieczne pióro Montblanc z serii Meisterstück – by wszystko lepiej wytłumaczyć

Mały Książę często narzekał, że dorośli zatracili swoją dziecięcą ciekawość świata i nie są w stanie pojąć wielu rzeczy. Zapomnieli bowiem, że i oni kiedyś stawiali swoje pierwsze kroki i formułowali pierwsze teorie. Być może dzięki takim przyborom do pisania, jak to wieczne pióro Montblanc z serii Meisterstück zrozumienie współczesnego świata stanie się łatwiejsze. Czasami warto spojrzeć na niego z perspektywy dziecka. Dzięki temu zapisane na papierze myśli szybciej ułożą się w logiczną całość.

Podstawowe zasady konserwacji wiecznego pióra Montblanc

Producent zaleca czyszczenie wiecznego pióra przynajmniej raz na trzy miesiące. W przypadku używania atramentu permanentnego warto robić to jeszcze częściej, najlepiej co dwa tygodnie.

 
Darmowa dostawa

Gwarantujemy bezpieczną i darmową dostawę za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkty wysyłane są już kolejnego dnia od zakupu.

Możesz również odebrać zakupy osobiście w naszym salonie w Poznaniu przy Placu Wolności 5.

Wyboru metody dostawy dokonasz na pod koniec procesu składania zamówienia.

» więcej informacji

 
Reklamacje i zwrot

Gwarancja


Na wszystkie zakupione produkty przysługują oryginalne gwarancje producenta. W ofercie posiadamy wyłącznie markowe produkty, które słynną z wieloletniej tradycji solidnego wykonania i wzorowej obsługi klienta.  
» więcej informacji

Zwroty


Możesz zwrócić każdy zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Podaj nam powód dla którego dokonujesz zwrotu, a doradzimy coś dopasowane do preferencji.
» więcej informacji