Montblanc Długopis Montblanc Meisterstück Mały Książe Doué Classique MB-119682

Montblanc Długopis Montblanc Meisterstück Mały Książe Doué Classique MB-119682

MB-119682
Nowość

2 800,00 zł

- +

 
Opis

Niesamowicie piękny i ekskluzywny długopis Montblanc z serii Meisterstück, inspirowany ponadczasową powieścią Mały Książę. Klips udekorowany jest lakierowaną gwiazdą w żółtym kolorze. Na długopisie widoczne są charakterystyczne żłobienia.

Jesteś odpowiedzialny za to, co oswoiłeś

W jednym z najbardziej znanych dialogów na kartach powieści Antoine’a de Saint-Exupéry’ego lis tłumaczy głównemu bohaterowi, jak ważne jest wzięcie odpowiedzialności za to, co się oswoiło. Mały Książę po tych słowach docenił swoją ukochaną różę. Posiadacz tego ekskluzywnego długopisu Montblanc z serii Meisterstück otrzyma natomiast szansę na oswojenie własnych myśli poprzez przelanie ich na papier.

Ekskluzywny długopis Montblanc z serii Meisterstück

Prezentowany długopis to jedno z tych akcesoriów, które warto mieć zawsze pod ręką. Zmieści się zarówno do wewnętrznej kieszeni męskiej marynarki, jak i do damskiej torebki, nawet tej o minimalistycznych rozmiarach. Notatki, sporządzone przy jego pomocy, będą wyjątkowo przejrzyste.

 
Darmowa dostawa

Gwarantujemy bezpieczną i darmową dostawę za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkty wysyłane są już kolejnego dnia od zakupu.

Możesz również odebrać zakupy osobiście w naszym salonie w Poznaniu przy Placu Wolności 5.

Wyboru metody dostawy dokonasz na pod koniec procesu składania zamówienia.

» więcej informacji

 
Reklamacje i zwrot

Gwarancja


Na wszystkie zakupione produkty przysługują oryginalne gwarancje producenta. W ofercie posiadamy wyłącznie markowe produkty, które słynną z wieloletniej tradycji solidnego wykonania i wzorowej obsługi klienta.  
» więcej informacji

Zwroty


Możesz zwrócić każdy zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Podaj nam powód dla którego dokonujesz zwrotu, a doradzimy coś dopasowane do preferencji.
» więcej informacji