Montblanc Pióro Meisterstück LeGrand

Montblanc Pióro Meisterstück LeGrand

MB-13660
Nowość

2 670,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie
 
Opis

Stylowe pióro Montblanc z serii Meisterstück LeGrand dla ceniących piękno i elegancję. Korpus z czarnej laki z pozłacanymi wykończeniami. Grawerowana, dwukolorowa stalówka z platyny i żółtego złota 14K. Na jego główce widoczny jest symbol producenta, szczyt Montblanc.

Od ponad stu lat w branży

Firma Montblanc swoją działalność rozpoczęła już na początku XX wieku, jeszcze przed wybuchem I Wojny Światowej. W jej ofercie, obok przyborów do pisania, znajdziemy również galanterię skórzaną, zegarki oraz podręczne akcesoria. Stylowe pióro Montblanc z serii Meisterstück LeGrand, jak każdy inny produkt tej marki, zostało zaprojektowane i stworzone z pasją i największą starannością.

Stylowe pióro Montblanc z serii Meisterstück LeGrand

Proces produkcji piór Montblanc rozpoczyna się od rysunku technicznego. Jego elementy składowe poddawane są następnie wieloaspektowej obróbce, a całość montowana jest ręcznie przez jednego z wykwalifikowanych pracowników. Każde pióro ma w sobie cząstkę pasji jego producenta, która w przyszłości zostanie rozpropagowana przez szczęśliwych nabywców. Stylowe pióro Montblanc z serii Meisterstück LeGrand to nieodzowny element wyposażenia teczki na dokument

Kod produktu: MB-13660

Typ:Pióro wieczne
Korpus:Laka
Kolor:Czarny
Wykończenie:Pozłacane
Stalówka:Platyna i żółte złoto 14K
System napełniania:Tłokowy
 
Darmowa dostawa

Gwarantujemy bezpieczną i darmową dostawę za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkty wysyłane są już kolejnego dnia od zakupu.

Możesz również odebrać zakupy osobiście w naszym salonie w Poznaniu przy Placu Wolności 5.

Wyboru metody dostawy dokonasz na pod koniec procesu składania zamówienia.

» więcej informacji

 
Reklamacje i zwrot

Gwarancja


Na wszystkie zakupione produkty przysługują oryginalne gwarancje producenta. W ofercie posiadamy wyłącznie markowe produkty, które słynną z wieloletniej tradycji solidnego wykonania i wzorowej obsługi klienta.  
» więcej informacji

Zwroty


Możesz zwrócić każdy zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Podaj nam powód dla którego dokonujesz zwrotu, a doradzimy coś dopasowane do preferencji.
» więcej informacji