Montblanc Długopis Meisterstück Platinum Classique

Montblanc Długopis Meisterstück Platinum Classique

MB-2866
Nowość

1 660,00 zł

Skontaktuj się z nami

- +

 
Opis

Stylowy długopis z czarnej żywicy szlachetnej firmy Montblanc z serii Meisterstück. Wersja platynowana, klip z indywidualnym numerem. Główka z charakterystyczną śnieżynką szczytu Montblanc.

Napisz swoją własną historię

Długopisy znanego producenta Montblanc to najwyższa światowa półka w kategorii przyborów do pisania. Produkty te charakteryzują solidność i staranność wykonania, a także długowieczność. Zacznij zatem pisać historię, którą w przyszłości będą kontynuowały nowe pokolenia. Na tę kilkudziesięcioletnią opowieść złożą się najbardziej znaczące wydarzenia w Twoim życiu.

Długopis z czarnej żywicy szlachetnej firmy Montblanc z serii Meisterstück

Przyjemność, płynąca z posługiwania się luksusowymi produktami, to miłe uczucie. Dzięki długopisowi z czarnej żywicy szlachetnej firmy Montblanc z serii Meisterstück będzie towarzyszyło Ci na co dzień. Taki długopis nigdy Cię nie zawiedzie, możesz na nim polegać w każdej sytuacji. To specjalista od najważniejszych zadań, jak złożenie podpisu pod umową z kontrahentem, opiewającą na sporą sumę. Miej go zawsze przy sobie, by w dowolnej chwili móc z niego skorzystać. Pamiętaj o prawidłowej konserwacji i regularnym zmienianiu wkładów.

Kod produktu: MB-2866

Typ:Długopis
Korpus:Laka
Kolor:Czarny
Wykończenie:Platyna
System napełniania:Wkłady
 
Darmowa dostawa

Gwarantujemy bezpieczną i darmową dostawę za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkty wysyłane są już kolejnego dnia od zakupu.

Możesz również odebrać zakupy osobiście w naszym salonie w Poznaniu przy Placu Wolności 5.

Wyboru metody dostawy dokonasz na pod koniec procesu składania zamówienia.

» więcej informacji

 
Reklamacje i zwrot

Gwarancja


Na wszystkie zakupione produkty przysługują oryginalne gwarancje producenta. W ofercie posiadamy wyłącznie markowe produkty, które słynną z wieloletniej tradycji solidnego wykonania i wzorowej obsługi klienta.  
» więcej informacji

Zwroty


Możesz zwrócić każdy zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Podaj nam powód dla którego dokonujesz zwrotu, a doradzimy coś dopasowane do preferencji.
» więcej informacji