Montblanc Portfel Meisterstück

Montblanc Portfel Meisterstück

MB-114546
Nowość

1 290,00 zł

- +

 
Opis

Portfel ze skóry licowej, z czterema kieszonkami na karty kredytowe, dwoma przegródkami na banknoty i zamykaną kieszenią na monety. Na przedniej stronie portfela umiejscowione zostało doskonale znane logo marki, którym jest ośnieżona pokrywa szczytu Mont Blanc.

Elegancki brązowy portfel ze skóry licowej Montblanc z serii MEISTERSTÜCK

Firma Montblanc to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów przyborów do pisania, zegarków oraz galanterii skórzanej. Akcesoria, oferowane przez markę, już od ponad stu lat cieszą się uznaniem na całym świecie. Elegancki brązowy portfel ze skóry licowej Montblanc z serii MEISTERSTÜCK swojego przyszłego właściciela będzie napawał dumą za każdym razem, gdy ten sięgnie po niego do kieszeni.

Symbol renomy

Można wymienić przynajmniej kilka przedmiotów, które powszechnie uznawane są za symbole luksusu i renomy. Na tej liście znajdzie się biżuteria, ekskluzywne zegarki czy wieczne pióra. Do tej kategorii zaliczamy również portfele. Te, wykonane z najwyższą starannością przy użyciu materiałów doskonałej jakości, są cenione najbardziej. Elegancki brązowy portfel ze skóry licowej Montblanc z serii MEISTERSTÜCK to wyjątkowy okaz, który zasługuje na uznanie.

Kod produktu: MB-114546

Wymiary:10,5 x 9,5 cm
 
Darmowa dostawa

Gwarantujemy bezpieczną i darmową dostawę za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkty wysyłane są już kolejnego dnia od zakupu.

Możesz również odebrać zakupy osobiście w naszym salonie w Poznaniu przy Placu Wolności 5.

Wyboru metody dostawy dokonasz na pod koniec procesu składania zamówienia.

» więcej informacji

 
Reklamacje i zwrot

Gwarancja


Na wszystkie zakupione produkty przysługują oryginalne gwarancje producenta. W ofercie posiadamy wyłącznie markowe produkty, które słynną z wieloletniej tradycji solidnego wykonania i wzorowej obsługi klienta.  
» więcej informacji

Zwroty


Możesz zwrócić każdy zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Podaj nam powód dla którego dokonujesz zwrotu, a doradzimy coś dopasowane do preferencji.
» więcej informacji