Dążymy do tego żebyś czuł się wyjątkowo

Jubiler Pluciński to ponad 60 lat tradycji jubilerskiej i złotniczej.

Dbałość o każdy detal

Współpracujemy z markami, które są synonimem luksusu, prestiżu i perfekcji wykonania produktu.   Oferujemy biżuterię z platyny i złota, z brylantami i innymi szlachetnymi kamieniami z własnego atelier i według autorskich wzorów.  Jesteśmy oficjalnym partnerem marek, które od lat uznawane są za najwyższą klasę w swojej kategorii. To nie tylko produkty, lecz przede wszystkim dzieła sztuki.   Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów i złotników z odpowiednimi kwalifikacjami. Nasze pracownie wyposażone są we wszystkie niezbędne narzędzia pozwalające na serwisowanie produktów.

Indywidualne podejście

Dbamy, aby w naszym salonie panowała najlepsza atmosfera dla podejmowania decyzji o zakupie. Cenimy sobie indywidualne podejście do każdego klienta.   Od wielu lat organizujemy bankiety pokazowe z najnowszymi produktami naszych najlepszych marek. Gośćmi bywają czołowi biznesmeni oraz przedstawiciele poznańskich środowisk kulturalnych.

Zawsze do dyspozycji

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego.  Jesteśmy do Państwa dyspozycji także w przypadku, gdy wybranego produktu nie ma aktualnie w ofercie.

Rodzina Plucińskich