Chopard Superfast

Chopard Superfast

95014-0023
Nowość

1 200,00 zł

- +

 
Opis

Eleganckie spinki do mankietów Chopard Superfast, inspirowane zegarkiem z tej samej linii, stworzonym przez znaną szwajcarską markę. Kształt przypomina jeden z elementów budowy zegara, w którego obrębie wygrawerowano nazwę producenta. Ozdoba została wykonana ze stali nierdzewnej oraz laki.

Eleganckie spinki do mankietów Chopard Superfast – symbol luksusu

Firma Chopard, wywodząca się z niewielkiej szwajcarskiej wioski, na samym początku swojej działalności produkowała wyłącznie zegarki. Cieszyły się one tak wielką popularnością, że wieść o nich dotarła aż na dwór cara Rosji Mikołaja II, który postanowił je importować. Eleganckie spinki do mankietów Chopard Superfast to subtelne nawiązanie do produktu, dzięki któremu marka zyskała światową sławę.

Spinki do mankietów na każdą okazję?

Przedstawiciele starszych pokoleń często mawiają, że spinki do mankietów powinno się zakładać jedynie na te najbardziej uroczyste okazje, które zdarzają się tylko kilka razy w życiu. Dlaczego mamy jednak dobrowolnie rezygnować z tego przywileju? Absolutnie nic nie stoi na przeszkodzie, by eleganckie spinki do mankietów Chopard Superfast nosić dużo częściej.


Kod produktu: 95014-0023

Materiał:Stal nierdzewna i laka
 
Darmowa dostawa

Gwarantujemy bezpieczną i darmową dostawę za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkty wysyłane są już kolejnego dnia od zakupu.

Możesz również odebrać zakupy osobiście w naszym salonie w Poznaniu przy Placu Wolności 5.

Wyboru metody dostawy dokonasz na pod koniec procesu składania zamówienia.

» więcej informacji

 
Reklamacje i zwrot

Gwarancja


Na wszystkie zakupione produkty przysługują oryginalne gwarancje producenta. W ofercie posiadamy wyłącznie markowe produkty, które słynną z wieloletniej tradycji solidnego wykonania i wzorowej obsługi klienta.  
» więcej informacji

Zwroty


Możesz zwrócić każdy zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Podaj nam powód dla którego dokonujesz zwrotu, a doradzimy coś dopasowane do preferencji.
» więcej informacji