Montblanc Spinki do mankietów

Montblanc Spinki do mankietów

MB-10153
Nowość

2 100,00 zł

Skontaktuj się z nami

- +

 
Opis

Prostokątne spinki do mankietów z tantalu i stali nierdzewnej Montblanc o gustownym wzorze w poziome pasy. W centralnym punkcie spinek znajduje się nazwa marki, a logo widnieje na wewnętrznej stronie.

Na jakie okazje zakładać spinki do mankietów?

Jeszcze do niedawna powszechnie uznawano, że spinki do mankietów czy krawata powinno się zakładać jedynie na te najbardziej uroczyste okazje, jak wesela czy bankiety. Świat mody szybko jednak zweryfikował ten pogląd. Dziś spinki można nosić nawet każdego dnia do pracy, jeśli w danej firmie obowiązuje oficjalny dress code. Prostokątne spinki do mankietów z tantalu i stali nierdzewnej Montblanc doskonale się w takiej roli sprawdzą.

Prostokątne spinki do mankietów z tantalu i stali nierdzewnej Montblanc

Marka Montblanc od lat święci triumfy na rynku drobnych akcesoriów codziennego użytku. Oferowane przez nią produkty to przede wszystkim doskonała jakość i wysublimowany styl. Prezentowane spinki do mankietów są najlepszym dowodem na potwierdzenie tych słów.

Nr modelu: MB-10153

Materiał:Stal szlachetna
Materiał zdobienia:Tantal
Wymiary:23 x 15 mm
 
Darmowa dostawa

Gwarantujemy bezpieczną i darmową dostawę za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkty wysyłane są już kolejnego dnia od zakupu.

Możesz również odebrać zakupy osobiście w naszym salonie w Poznaniu przy Placu Wolności 5.

Wyboru metody dostawy dokonasz na pod koniec procesu składania zamówienia.

» więcej informacji

 
Reklamacje i zwrot

Gwarancja


Na wszystkie zakupione produkty przysługują oryginalne gwarancje producenta. W ofercie posiadamy wyłącznie markowe produkty, które słynną z wieloletniej tradycji solidnego wykonania i wzorowej obsługi klienta.  
» więcej informacji

Zwroty


Możesz zwrócić każdy zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Podaj nam powód dla którego dokonujesz zwrotu, a doradzimy coś dopasowane do preferencji.
» więcej informacji