Montblanc Meisterstück Contemporary Turning Black

Montblanc Meisterstück Contemporary Turning Black

MB-104506
Nowość

1 700,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie
 
Opis

Niezwykłe spinki do mankietów ze stali nierdzewnej z onyksem od firmy Montblanc o okrągłym kształcie. Na zewnątrz okręgu wygrawerowano napis, układający się w nazwę marki. Jej logo umiejscowiono po wewnętrznej stronie.

Nie tylko do smokingu

Wielu mężczyzn błędnie zakłada, że spinki do mankietów powinno się nosić jedynie w połączeniu ze smokingiem lub frakiem. Rzeczywiście, w takich przypadkach są one nieodzownym elementem stroju. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby łączyć je z garniturem, a nawet casualową koszulą, noszoną bez marynarki.

Spinki do mankietów ze stali nierdzewnej z onyksem od firmy Montblanc

Prezentowane spinki do mankietów ze stali nierdzewnej z onyksem od firmy Montblanc swój głęboki czarny kolor zawdzięczają właśnie kamieniowi, który jest w nich osadzony. Onyks wykorzystuje się w zdobnictwie jeszcze od czasów starożytnych. Jest to stosunkowo rzadko spotykana skała, która występuje w wielu zakątkach naszej planety. Często uznawany jest za symbol wewnętrznej siły i odwagi.

Kod produktu: MB-104506

 
Darmowa dostawa

Gwarantujemy bezpieczną i darmową dostawę za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkty wysyłane są już kolejnego dnia od zakupu.

Możesz również odebrać zakupy osobiście w naszym salonie w Poznaniu przy Placu Wolności 5.

Wyboru metody dostawy dokonasz na pod koniec procesu składania zamówienia.

» więcej informacji

 
Reklamacje i zwrot

Gwarancja


Na wszystkie zakupione produkty przysługują oryginalne gwarancje producenta. W ofercie posiadamy wyłącznie markowe produkty, które słynną z wieloletniej tradycji solidnego wykonania i wzorowej obsługi klienta.  
» więcej informacji

Zwroty


Możesz zwrócić każdy zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Podaj nam powód dla którego dokonujesz zwrotu, a doradzimy coś dopasowane do preferencji.
» więcej informacji