Zwroty

  

Zgodnie z obowiązującymi przepisami klient dokonujący zakupu na odległość (poza salonem), ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży i zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.

Aby dokonać zwrotu, poinformuj nas o tym drogą elektroniczną wysyłając e-maila z imieniem, nazwiskiem, numerem zamówienia oraz listą produktów, które chcesz zwrócić na adres jubiler@plucinski.pl.

Skontaktuj się z nami telefonicznie:
+48 61 852 96 70

Następnie w ciągu 14 dni od dnia zgłoszenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży, zwróć towar:

Za pośrednictwem kuriera

Zapakuj towar. Do paczki dołącz dowód zakupu (paragon/faktura VAT). Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu paczki, aby w trakcie transportu nie doszło do uszkodzenia zwracanego towaru.

Zaadresuj paczkę do naszego salonu:

JUBILER PLUCIŃSKI

ul. Plac Wolności 5

61-738 Poznań

  

Osobiście w salonie JUBILER PLUCIŃSKI

Zgłoś się z dowodem zakupu (paragon/faktura VAT) do naszego salonu, aby zwrócić towar.

JUBILER PLUCIŃSKI

ul. Plac Wolności 5

61-738 Poznań

  

Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania. Powinien również posiadać wszystkie metki oraz oryginalne opakowanie producenta.

Termin zwrotu płatności może wynieść od 5 do 14 dni na zasadach obowiązujących w przepisach prawa. Zwrot należności nastąpi na konto wskazane w formularzu – możemy dokonać zwrotu na kartę płatniczą lub na konto, z którego dokonana była wpłata za zamówienie.

  

Reklamacje

  

Na wszystkie produkty kupione w sklepie przysługują Ci uprawnienia z tytułu wad stanowiących o niezgodności towaru z umową. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Reklamację możesz zgłosić:

- telefonicznie pod numerem +48 61 852 96 70

- mailowo na adres: jubiler@plucinski.pl

lub osobiście w salonie JUBILER PLUCIŃSKI.

Wypełniony i podpisany formularz reklamacji wraz z reklamowanymi produktami wyślij na adres salonu: JUBILER PLUCIŃSKI ul. Plac Wolności 5,61-738 Poznań

Reklamacja zostanie rozpatrzona do 14 dni od dnia otrzymania reklamowego produktu. O decyzji rzeczoznawcy poinformujemy Cię telefonicznie lub drogą elektroniczną.