Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami klient dokonujący zakupu na odległość (poza salonem), ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży i zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.

Aby dokonać zwrotu, poinformuj nas o tym drogą elektroniczną wysyłając e-mail na adres: jubiler@plucinski.pl. W treści wiadomości powinny znajdować się informacje tj. imię, nazwisko, numer zamówienia oraz lista produktów, które chcesz zwrócić.

Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie:
+48 61 852 96 70

Następnie w ciągu 14 dni od dnia zgłoszenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży, zwróć towar:

Za pośrednictwem kuriera

Zapakuj towar. Do paczki dołącz dowód zakupu (paragon/faktura VAT). Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu paczki, aby w trakcie transportu nie doszło do uszkodzenia zwracanego towaru.

Zaadresuj paczkę do naszego salonu:

JUBILER PLUCIŃSKI
Plac Wolności 5
61-738 Poznań

Osobiście w salonie JUBILER PLUCIŃSKI

Zgłoś się z dowodem zakupu (paragon/faktura VAT) do naszego salonu, aby zwrócić towar.

JUBILER PLUCIŃSKI
Plac Wolności 5
61-738 Poznań

Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania. Powinien również posiadać wszystkie metki oraz oryginalne opakowanie producenta.

Termin zwrotu płatności może wynieść od 5 do 14 dni na zasadach obowiązujących w przepisach prawa. Zwrot należności nastąpi na konto wskazane w formularzu – możemy dokonać zwrotu na kartę płatniczą lub na konto, z którego dokonana była wpłata za zamówienie.

Reklamacje

Na wszystkie produkty kupione w sklepie przysługują Ci uprawnienia z tytułu wad stanowiących o niezgodności towaru z umową. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Reklamację możesz zgłosić:

Wypełniony i podpisany formularz reklamacji wraz z reklamowanymi produktami wyślij na adres salonu:

JUBILER PLUCIŃSKI
Plac Wolności 5
61-738 Poznań

Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie do 14 dni od dnia otrzymania reklamowego produktu. O decyzji rzeczoznawcy poinformujemy Cię telefonicznie lub drogą elektroniczną.

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop