Marki

 • Balticus

  Balticus

  Marka Balticus powstała z pasji i miłości do zegarków, jest to typowy Microbrand, prezentujący silne polskie projekty oraz najlepsze materiały. Zegarki Balticus oferowane są w krótkich seriach lub w seriach ściśle limitowanych w oparciu o najlepsze Japońskie automatyczne mechanizmy.

 • Cartier

  Cartier

  Król Jubilerów, Jubiler Królów. Cartier to jedna z najbardziej cenionych i szanowanych marek w przemyśle artykułów luksusowych na świecie, założona w 1847 roku w Paryżu. Do dzisiaj znana jest na całym świecie z unikalnej biżuterii  i wyjątkowych zegarków w tym Cartier Collection Privée Paris , oferowanych wyłącznie w butikach firmowych oraz perfum i prestiżowych akcesoriów.

 • Chopard

  Chopard

  Historia Chopard rozpoczyna się w 1860 roku w Szwajcarii. Marka ta przeżyła spektakularny rozwój w latach 60tych ubiegłego wieku, który na przestrzeni lat zagwarantował jej bardzo wysoką pozycję wśród producentów zegarków i wyrobów jubilerskich najwyższej klasy.

 • Cvstos

  Cvstos

  Nieszablonowe, oryginalne, rzadkie - tymi słowami można opisać zegarki marki CVSTOS, które od 22 lat zdobywają zaufanie i sympatie użytkowników. W elitarnym świecie szwajcarskiego Haute Horlogerie, istnieje kilka marek, które wywierają wpływ, pozostawiając nawet najbardziej wymagających i wybrednych koneserów zadowolonych.

 • Czapek Geneve

  Czapek Geneve

  To, co sprawia, że zegarki Czapek Geneve są unikatowe już od roku 1845 po dzisiejsze czasy, to wyraziste spojrzenie na technologie i smak. Marka przyjęła i dostosowała do miłośników zegarków z dwudziestego pierwszego wieku aranżację estetyki przodków, jakby François Czapek wciąż żył i tworzył współczesne arcydzieła.

 • Frederique Constant

  Frederique Constant

  Zegarki Frederique Constant charakteryzują się wysoką jakością, zróżnicowaniem i precyzją w projektowaniu i produkcji umacnianymi od 1988 roku. Marka łączy w sobie pasję do projektowania pięknych zegarków, dostrzegając przy tym ich niematerialną wartość. Potwierdzeniem tego jest fakt, iż w 2016 roku ambasadorką marki została Gwyneth Paltrow.

 • Graham
 • Hublot

  Hublot

  Hublot  jeden z reprezentantów elity firm zegarmistrzowskich. Posiada bogatą tradycję, zapoczątkowaną w 1980 roku, w którą wpisuje się między innymi to, że produkty marki zostały entuzjastycznie przyjęte nie tylko przez liczne grono celebrytów z całego świata, ale i przez członków rodzin królewskich. Współcześnie kojarzony również ze światem futbolu, jako oficjalny partner Bayern Monachium, Pele czy Jose Mourinho.

 • IWC

  IWC

  Zegarki International Watch Company Schaffhausen to produkty o niezrównanej precyzji i wzornictwie, noszone między innymi przez Michaela Jordana czy Harrisona Forda. Z wyraźnym naciskiem na technologię i rozwój, szwajcarski producent od 1868 roku produkuje zegarki o trwałych walorach. IWC oferuje dziś szeroki wachlarz profesjonalnych zegarków z linii Pilot, które są specjalnie chronione przed polami magnetycznymi.

 • Montblanc

  Montblanc

  Montblanc jest jednym z wiodących marek luksusowych. Od 1906 roku oferuje szeroką gamę luksusowych artykułów takich jak akcesoria piśmiennicze, zegarki Montblanc, wyroby jubilerskie, wyroby ze skóry, perfumy Montblanc i okulary. Produkty marki cieszą się wielkim powodzeniem wśród gwiazd takich jak: Josh Lucas, Edward Norton, Bard Pitt czy Nicholas Hoult.

 • Niessing

  Niessing

  Współczesny design, czysta forma i najwyższa jakość przejawiające się w zegarkach  i biżuterii cieszących się satysfakcją klientów od 1873 roku. Każdy naszyjnik czy bransoletka Niessing to cenny oryginał, wykonany przez markę.

 • Omega
 • Oris

  Oris

  Od ponad 100 lat zegarki Oris produkowane są przez silną szwajcarską markę. Produkty te są czysto mechaniczne i odznaczają się charakterystycznym wzornictwem, a także czerwonym wirnikiem, symbolem Oris Mechanicals. Zegarki Oris są również popularne wśród sław z Formuły 1, takich jak na przykład Nico Rosberg oraz wśród gwiazd nurkowania, czy jazzu.

 • Pluciński

  Pluciński

  To nie tylko marka, ale i rodzinna firma prowadzącą salon jubilerski Pluciński, w którym to oferuje luksusowe zegarki, akcesoria, biżuterię ze złota, platyny z brylantami i innymi kamieniami szlachetnymi. Warto wiedzieć, iż w 1982 roku Senior rodu Romuald Pluciński, Mistrz Złotnictwa, wykonał pierścień papieski dla Jana Pawła II.

 • Rado

  Rado

  Rado to uznana na całym świecie marka, znana z innowacyjnego wzornictwa i używania materiałów rewolucyjnych, aby stworzyć jedne z najbardziej wytrzymałych zegarków na świecie. Od lat 80.

 • Rivoir

  Rivoir

  Tożsamość Rivoir kształtowana jest przez spuściznę niemieckiego rzemiosła i urzekającą delikatność skoncentrowane w biżuterii tworzonej od 1954 roku. Diamenty Rivoir są doskonałej jakości a wykonywana z największą starannością i precyzją biżuteria urzeka swoim pięknem.

 • Rota e Rota

  Rota e Rota

  Rota e Rota została założona w 1968 roku w Valenza, stolicy złota i biżuterii we Włoszech. Do 1975 roku marka prężnie sprzedawała swoje kolekcje klientom i stała się wzorem dla tego sektora. Wielokrotny uczestnik JEWELY FEST w Singapurze - prestiżowej wystawy najlepszych producentów biżuterii z całego świata.

 • S.T. Dupont

  S.T. Dupont

  S.T. Dupont od 1872 wzbogaca swoje doświadczenie w tworzeniu unikalnych, ręcznie wykonanych produktów, takich jak przyrządy do pisania, zapalniczki S.T. Dupont, wysokiej jakości wyroby ze skóry, akcesoria, nowoczesne okulary i perfumy S.T. Dupont. Przedmioty tej marki posiadają sławy takie jak Daniel Craig czy Eva Green.

 • Schoeffel

  Schoeffel

  Od 1921 r. Schoeffel to jedna rodzina, jedna marka, jedna pasja związana z perłami Schoeffel o fascynującym odwołaniu. To marka łącząca niezwykły talent i najwyższy prestiż. Zaprasza każdego do odkrywania świata pereł Schoeffel, kusząc czterema zapierającymi dech w piersiach kolekcjami: "Kolekcja Schoeffel Collier", "Kolekcja Twórcza Schoeffel", "Kolekcja Klasyczna Schoeffel" i "Kolekcja Schoeffel Couture".

 • Seiko
 • XOR

  XOR

 • Zoccai

  Zoccai

  Zoccai to włoska marka biżuterii z siedzibą w Wenecji, która zaczęła swoją działalność w 1839 roku. Biżuteria Zoccai to ręcznie wykonane we Włoszech produkty, znane z innowacyjnych projektów. Zoccai od wielu lat produkuje biżuterię wykonaną wyłącznie z najwyższej jakości diamentów oraz z zapierającymi dech unikalnymi perłami, kamieniami szlachetnymi i różnymi kolorami złota i srebra.